ایران میتز(فروش آنلاین ماهی گیدر و هوور)

ایران‌میتز به عنوان بستری برای فروش آنلاین ماهی به ویژه ماهی گیدر و هوور، تمام سعی خود را در خصوص به کارگیری شیوه‌های نوین در فروش آنلاین ماهی به کار داشته تا رضایت مشتریان را در بالاترین سطح ممکن نگهدارد.

تولید و توزیع محصولات دریایی | ماهی گیدر | ماهی هوور

تجارب ما

ایران‌میتز، به پشتوانه کارشناسان و خبرگان صنعت شیلات شکل گرفته است که در مراحل اولیه به بازار ماهی گیدر و هوور ورود پیدا کرده و سعی در جلب رضایت مشتریان با ارائه فیله‌ ماهی‌های گیدر و هوور دارد.

ماهی گیدر
ماهی هوور
بستر فروش آنلاین ماهی

چرا فروشگاه ایران میتز(فروش آنلاین ماهی) را انتخاب کنیم؟

ایران‌میتز، در گام‌های نخست فعالیت خود، ماهی گیدر و هوور که سرشار از ارزش‌های غذایی هستند را مورد فروش قرار داده است در گام‌های بعدی سعی در فروش آنلاین موارد دیگر را در دستور کار خود دارد.

  • ماهی گیدر
  • ماهی هوور
  • ماهی سالمون
  • ماهی تن

فرآوری ماهی گیدر و هوور به شکل فیله

ایران‌میتز(فروش آنلاین ماهی گیدر و هوور) برای سهولت استفاده از ماهی گیدر و هوور، این ماده ارزشمند غذایی را به صورت فیله عرضه می‌کند.

انبار مخصوص نگه‌داری

ایران‌میتز(فروش آنلاین ماهی گیدر و هوور) متشکل از بزرگترین شبکه صید ماهی گیدر و هوور به همراه انبارهای مناسب نگهداری این ماهی ارزشمند می‌باشد.

همکاری با شرکت مطرح در صنعت غذایی دریایی

فرآوری محصول گیدر و هوور گروه ایران میتز بر عهده شرکت های مطرح در صنایع غذایی دریایی است.هم اکنون شریک تجاری گروه ایران‌میتز(فروش آنلاین ماهی گیدر و هوور) قرار گرفته اند.

تکنولوژی پیشرفته فروش آنلاین و شبکه لجستیک

ایران‌میتز، برای فروش آنلاین ماهی گیدر و هوور، گروهی از متخصصان تجارت الکترونیک و لجستیک را در اختیار داشته و خاطر مشتریان را برای ارسال به‌هنگام جمع نگه داشته است.

برندهای همکار